Çocuklar İçin Bilişim Zirvesi- 2015

Çocuklar için Bilişim Zirvesi 23- 24 Mayıs 2015 Tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Kongre Merkezi Cibali Kampüsü İstanbulda düzenlenecektir. Bu sene ki zirvenin teması ise şöyledir;

Bilişim Zirvesi, her yıl iş ve bilişim dünyası için değişim ve yeniliklerin itici gücü oldu. Şimdi yeni eklenen “Teknolojiye Doğan Çocuklar” teması ile Türkiye’ye yepyeni bir konferans anlayışı sunacak.


Bu yıl Çocuklar İçin Bilişim Zirvesinde bilişimi kullanan bütün çocuk ve gençler kucaklanarak, deneyimler karşısında genç yönetici görüşleri tartışılacak, yeni – eski farkları keskin çizgilerle ortaya koyulacak! Vizyoner görüşler ziyaretçilere farklı bir yaklaşımla sunulacak.

Yeni teknolojiler çocuklara yaşamlarının yol haritasını çok küçük yaşlarda çizdiriyor. Peki daha nereye gideceğiz? Bu teknolojinin hızı doğru mu? Toplumları ve anne babaları nasıl etkiliyor? 

2001 yılından bu yana yapılmakta olan Bilişim Zirvesi etkinlikleri, Türkiye’ mizin dünyadaki bugünkü güçlü algılanışına yakışır şekilde organize edilmektedir. Bu etkinlik; gelecek planlarına yol gösteren - ipuçlarını paylaşan, teknolojinin çocuklar üzerindeki olumlu/olumsuz etkilerini tartışan, çok sayıda konunun uzmanı ve söz sahibi kişinin ulusal ve uluslararası işbirliklerini özendiren konu ve konuşmacılar ile Türkiye’de yepyeni bir kavram oluşturmayı hedeflemektedir. 

Zirvenin programına http://www.bzcocuk.com/program.html adresinden ulaşabilirsiniz

Not:Ziyaretçi olarak katılmak istiyorsanız http://www.bzcocuk.com/index.html adresinde online kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2017 - 2018 Eğitim öğretim yılı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Proje Konuları

Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi