Geleceğin Bisikleti Microsoft'tan

Microsoft firmasında Xbox’ı tasarlayan ekip geleceğin bisikletini tasarladı. Bu bisiklete Denny ismi verildi. Bu bisiklet ile şehir içinde bisiklet sürmek çok kolay ve eğlenceli bir hal alırken artık daha az yorulacağız.
Denny’nin marifetleri ise şöyle : gidonunu yerinde çıkarttığınız takdirde kendisini bisiklet zinciri olarak kullanmak mümkün oluyor. Ön bölgede bulunan değiştirilebilir depolama alanı sayesinde istediğiniz her şeyi taşımak mümkün oluyor. Lastiklere değen ufak bir fırça sayesinde ıslak yollarda giderken suyun üstünüze gelmesi de engelleniyor. Elektrikli olmasıyla birlikte Denny'nin yokuş asistanı ile yokuşlardan çıkarken normal bir bisiklete göre daha az yorulacaksınız.


Otomatik olarak değişen vitese sahip olan Denny, kullanıcılarının harcadıkları eforu minimuma indiriyor. Çıkartılabilen bataryası sayesinde evinizde veya iş yerinizde kolaylık şarj etme imkanınız da oluyor. Fren ve sinyal lambalarının da bulunduğu bu bisiklette böylece şehir içerisinde bisiklet kullanırken güvenliğinizi de arttırmış oluyorsunuz.

İlgili Haberler

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Proje Konuları

2017 - 2018 Eğitim öğretim yılı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları

Windows 10'da Arka Plan Resmini Değiştirme